O portalu

 Niezwykłe miejsce, inspirujący ludzie, fascynujące pasje.... 

 

   

,,Warto spotykać w życiu ludzi z pasją. Pasją, która nie tylko inspiruje, ale również pomaga żyć, czyniąc to nasze życie o wiele ciekawszym doświadczeniem". Zbigniew Kiełb  

 

Drodzy internauci,

20 sierpnia 2011 roku po wielu miesiącach intensywnych przygotowań i ciężkiej pracy oddaliśmy w Wasze ręce nowy portal społecznościowy dla ludzi z pasją. Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które bezpośrednio, a czasem nawet nieświadomie przyczynili się do powstania serwisu.  Mimo wielu przeszkód, przychylność wielu ludzi, upór i  wiara w siebie dodała nam siły by nadal iść swoją drogą, nie poddawać się, realizować siebie i swoje marzenia. Mamy zamiar przekonać Was, że warto inwestować w siebie i rozwijać swój potencjał. Dzięki doskonaleniu swoich mocnych stron i wykorzystaniu naturalnych zdolności, możemy osiągnąć sukces i robić w życiu to, co sprawia nam radość. Nie wolno marnować nam tego, co posiadamy najcenniejszego, ponieważ nigdy nie wiemy, co przyniesie nam los i kiedy będziemy mogli skorzystać z naszych umiejętności, talentów, pasji i  nauki. Musimy uświadomić sobie, że nawet najmniejsza, najskromniejsza pasja wzbogaci  nas, sprawi że poczujemy się szczęśliwsi i radośniejsi. Pasja da nam ogromną motywację, chęć do zgłębiania tematu i rozwijania swoich umiejętności. Często nie zdajemy  sobie  sprawy jaki drzemie w nas potencjał i to my sami się ograniczamy. A przecież to od nas samych zależy jaką drogą życia pójdziemy i dokąd dojdziemy. Zapraszamy wszystkich internautów do zapoznania się z naszym serwisem. Liczymy na to, że portal mamycel.pl przypadnie Wam do gustu i często będziecie nas odwiedzać. 

O serwisie

Mamycel.pl to portal, w którym możesz zaprezentować szerokiemu gronu odbiorców swoją osobę, swój talent, zainteresowania, pasje oraz firmę. Dołącz do Nas już dziś! Stwórz atrakcyjną wizytówkę Twojej strony www/sklepu!

Głównym założeniem serwisu mamycel.pl jest przekonanie społeczeństwa do pielęgnacji swoich talentów, pasji oraz rozwoju zainteresowań w celu wykorzystania ich do budowy własnej kariery zawodowej. Portal ma wspomagać rozwój ludzi kreatywnych i utalentowanych, a także dawać inspiracje osobom szukającym natchnienia w interesującym ich rodzaju aktywności. Użytkownicy serwisu będą mogli dzielić się z innymi swoim hobby, zainteresowaniami, talentem, wiedzą oraz będą mieli do dyspozycji znakomite miejsce na rozwój swoich pasji. 

Portal powinien zainteresować również pracodawców szukających kreatywnych pracowników, którzy na łamach portalu będą mogli zapoznać się z zainteresowaniami i talentami potencjalnych pracowników.

 Cel

  • Wsparcie oraz promocja twórczości osób utalentowanych, a w szczególności osób znajdujących się w trudnej sytuacji na rynku pracy -  bezrobotnych i rozpoczynających swój własny, często mały biznes.
  • Dzięki promocji pasji i talentów użytkowników naszego portalu, długofalowym efektem jego działania powinno być ogólne przekonanie, że do sukcesu nie konieczne jest tylko dobre wykształcenie i znaczne fundusze, ale także dobrze wykorzystany i wypromowany talent.
  • Szukamy pracodawców, artystów, instytucji  oraz  wszystkich tych którzy zechcą wspomagać nasze działania, a tym samym docenią  wartość i twórczość wyjątkowych, utalentowanych ludzi. Wokół nas istnieje wiele osób, które potrafią robić niesamowite rzeczy. Jednak wielu z nich rezygnuje z rozwijania swoich pasji z powodu braku wystarczających środków finansowych oraz problemów z dotarciem do odbiorców. Zmieńmy to!  Nie pozwólmy,  aby ich twórczość nigdy nie ujrzała światła dziennego!
  • Posiadasz kapitał, a nie masz pomysłu na biznes. Dołącz do nas - może właśnie tutaj znajdziesz kogoś, kogo warto wspierać i  w kogo warto zainwestować!
  • Prowadzisz kluby, warsztaty, kursy, szkolenia – nie czekaj, zareklamuj się i zachęć innych do działania!
  • Szukasz kreatywnego pracownika? To miejsce jest Właśnie dla Ciebie!

Pomysł   

Pomysł stworzenia portalu ma swoje źródło w dość trudnej sytuacji, w jakiej znajdują się głównie mamy powracające na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem dziecka.  Dla wielu kobiet przerwa w życiu zawodowym stanowi wielki problem i może okazać się najtrudniejszym okresem w ich życiu. W dobie kryzysu gospodarczego niejednokrotnie muszą zmierzyć się z poważnymi  wyzwaniami natury społecznej.  Jednak doszliśmy do wniosku, że przecież ten problem dotyka znacznie większej grupy ludzi poza wspomnianymi mamami. Dlatego zapraszamy do nas Wszystkich niezależnie od wieku, płci, wykształcenia, doświadczenia, niezależnie od Waszych zainteresowań, pasji i posiadanych talentów. Dzięki kontaktom z innymi ludźmi, poczuciem przynależności do grupy, łatwiej będzie Wam znaleźć pracę, uwierzyć w siebie i we własne możliwości.  

  • uczniowie – zastanówcie się jak wykorzystać swoje talenty, umiejętności, aby w przyszłości czerpać z nich korzyści. Rozwijajcie się i nie marnujcie szansy na wymarzoną pracę i szczęśliwe życie!
  • osoby pracujące i niepracujące – nie bądźcie bezczynni, wyznaczcie sobie cele i skrzętnie je realizujcie. Zamiast trwać obojętnie, zastanówcie się jak realizować swoje marzenia i pasje.
  • osoby niepełnosprawne – to właśnie Wy potraficie robić tak wyjątkowe rzeczy, że czasami zawstydzilibyście niejedną w pełni sprawną osobę! Podzielcie się wielką siłą, którą w sobie nosicie!
  • osoby, które przeszły na emeryturę – nawet po rozpoczęciu zasłużonego odpoczynku od pracy zawodowej, nadal możecie wykorzystać nowo pozyskany czas na rozwijanie swoich talentów i pasji, dbać o kontakty towarzyskie, nadal możecie się spełniać i robić różne ciekawe rzeczy.

Pamiętajcie, każdą umiejętnością można „zarazić” innych ludzi, czy to będzie ogrodnictwo, prowadzenie domu, rękodzieło, kolekcjonerstwo, gra na instrumentach muzycznych, taniec, śpiewanie, uprawianie sportu,  malowanie, fotografowanie, itp.  Pokażcie Wasze zdolności, by z naszą pomocą, wzbudzić serca i umysły innych ludzi. By stworzyć coś wartościowego i niebanalnego, aby naszym wspólnym celem stało się życie z pasją i pomysłem na własną pracę, własne szczęście  i spełnienie zawodowe. Szukamy ludzi pomysłowych, którzy posiadają uzdolnienia, jak również tych, którzy jeszcze ich w sobie nie odnaleźli. Wasze życie będzie o wiele lepsze, jeśli znajdziecie odpowiednie zajęcie, postawicie sobie cel i będziecie robić coś wartościowego. Ufamy, że wzbudzimy w Was pokłady energii, siły i wiary we własne możliwości. Żyjemy nadzieją, że uda nam się pomóc w odnalezieniu  Wam drogi  rozwoju, która pomoże osiągnąć cele zawodowe. Wspierajcie innych, motywujcie, zachęcajcie do działania. Niech naszym i Waszym celem stanie się chęć niesienia pomocy i wsparcia wszystkim pasjonatom i nieodkrytym talentom. Gorąco wierzymy , że dzięki  „mamycel.pl” uda się znaleźć odpowiednich ludzi, którzy pomogą Wam w rozpoczęciu kariery i dalszym rozwoju zawodowym. Mamy nadzieję, że portal stanie się dla Was źródłem inspiracji, że przypadnie Wam do gustu i często będziecie nas odwiedzać.  Zapraszamy więc do wspólnego odnalezienia drogi, do ciekawego i szczęśliwego życia z pasją!  

Życzymy Wszystkim dużo pasji i  wiary we własne możliwości!
Pozdrawiamy  serdecznie
Redakcja serwisu mamycel.pl  


Dołącz do ekipy mamycel.pl! Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zaistnieć w sieci i wypromować swoją działalność, stronę www, bloga?  Lubisz pisać i chcesz publikować na mamycel.pl własne artykuły, wywiady, poradniki czy tutoriale? Chcesz dzielić się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem? Dołącz do nas już dziś!

Oferujemy atrakcyjne miejsca reklamowe na portalu mamycel.pl oraz wydajemy zaświadczenia informujące o odbyciu praktyki w naszej redakcji. 

Ponadto wszystkie Wasze artykuły/porady/tutoriale będą wyróżnione spośród innych miedzy innymi na stronie głównej portalu oraz w mediach społecznościowych na naszych profilach na Facebooku oraz na NK. Napisz do nas już dziś by istalić szczegóły współpracy!

Kontakt: kontakt@mamycel.pl