Twoje wymarzone nakrycie głowy od YOKOdesign!

Data dodania: 2014-09-04
Dodane przez: YOKOdesign

Typ: SKLEPY → Artystyczne

Adres:

Adres e-mail: fascynatory@tlen.pl

Strona WWW: http://www.yokodesign-fascynatory.pl

YOKOdesign - z miłości do indywidualizmu i oryginalności. 

YOKOdesign to marka projektująca głównie nakrycia głowy, fascynatory, opaski.. cudowne dodatki stanowiące uzupełnienie stroju wieczorowego. 

YOKOdesign to marka projektująca także piękne, kolorowe ubrania na każdą okazję! 

YOKOdesign to także żywioł nie do ogarnięcia... pełen nowych pomysłów, inspirujący się wszystkim, co go otacza. 

Fascynatory są dla kobiet odważnych, lubiących oryginalność i niesztampowość… są dla każdej kobiety, która ma ochotę na przygodę z fascynatorem… 

Fascynator to dodatek, który powoduje, że stajemy się bardziej kobiece, zauważalne… czujemy się jak prawdziwe damy, a przecież każda kobieta chce się czuć wyjątkowo. 

Fascynator pasuje każdej kobiecie. To taki dodatek, który odpowiednio dobrany bardzo zdobi i pozwala czuć się wyjątkowo. Czasem należy przymierzyć kilka modeli, aby dobrać ten odpowiedni. W pracowni YOKOdesign Panie opowiadają mi o swoim wyobrażeniu ich nakrycia głowy, a ja im pomagam dobrać odpowiedni model i spełnić ich marzenia. Ważny jest dobór wielkości fascynatora! 

Obecnie fascynatory najczęściej wybierane są przez Panny Młode. To idealny dodatek do sukni, zastępujący tradycyjny welon. Poza tym coraz częściej po fascynatory sięgają goście weselni… w końcu nakrycie głowy, to wyraz szacunku dla młodej pary. Są też Panie, które chętnie zdobią głowy podczas codziennych obowiązków.. 

YOKOdesign to dodatki i ubrania dla każdej modnej kobiety!

Tel: 606 998 017 

E-mail: fascynatory@tlen.pl

WWW: yokodesign-fascynatory.pl

Oceń ogłoszenie