WAKE UP & LIVE - Sulęcin Rock Reggae Festiwal.

Data dodania:
Dodane przez:

Typ: ZAMIENIĘ → Oddam

Adres: Sulęcin 69-200

Adres e-mail: brak

Strona WWW: http://www.wakeup.soksir.pl

Ruszyły przygotowania do Sulęcińskiego Rock Reggae Festiwalu WAKE UP & LIVE, który odbędzie się w dniach 01 - 02 czerwca 2012. Portal mamycel.pl objął patronat nad tym wydarzeniem.

Przez dwa dni muzycznego święta usłyszymy i zobaczymy zespoły takie jak: ARMIA, JAFIA NAMUEL, HELDORADO, BLACK SHEEP, PAIHIVO, BEZJAHZGH oraz 8 zespołów konkursowych.

WAKE UP & LIVE to wyjątkowy i niepowtarzalny festiwal. Wyjątkowy nie tylko w rejonie województwa lubuskiego, ale i w skali całego kraju. Niepowtarzalny, ponieważ na scenie festiwalowej usłyszymy różne gatunki muzyczne od całej rockowej palety dźwięków po klasyczne roots reggae w folkowo-etnicznych klimatach wymieszanych z jazzem i bluesem. Wake Up to jeden z nielicznych festiwali, na których najważniejsze jest piękno muzyki bez podziału na gatunki. Cenimy przede wszystkim różnorodność i indywidualność w tworzeniu, czerpanie przyjemności z grania i dzielenia się swoją muzyką.

W tym roku VI – edycja festiwalu Wake Up & Live została połączona z Sulęcińskim Reggae Festiwalem. Do połączenia obydwu imprez doszło z przyczyn ekonomicznych. Nie chcieliśmy rezygnować z dwóch rozwijających się festiwali, dlatego najlepszym rozwiązaniem było stworzenie nowego, lepszego przedsięwzięcia muzycznego.

W trakcie festiwalu przeprowadzony jest konkurs „młodych” zespołów. Z nadesłanych zgłoszeń wybieramy naszym zdaniem najciekawsze zespoły, które wyróżniają się od innych świeżością, oryginalnością, energią i również umiejętnościami technicznymi. Kapele konkursowe rywalizują o tytuł laureata oraz atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Zespoły zainteresowane częścią konkursową powinny do 18 kwietnia br nadesłać na adres wakeupfestiwal@op.pl wypełnioną kartę zgłoszenia, 2 zdjęcia oraz 3 nagrania (własne) w formacie mp3. Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie WWW.wakeup.soksir.pl

Przez pięć minionych lat na nasz festiwal zgłosiło się prawie pół tysiąca zespołów z całej Polski oraz Niemiec, Czech, Ukrainy i Białorusi. Na naszej scenie zagrało około 70 młodych kapel oraz gwiazdy: Kasa Chorych, Dubska, Maleo Reggae Rockers, Power Of Trinity, BiG FaT MaMa, Brandon Giles and The Tricky Two (USA), Lombard, Lion Vibration.

Z roku na rok nasz festiwal cieszy się, co raz większą popularnością, co doprowadziło do odłączenia w tym roku festiwalu od Dni Sulęcina i stworzenia odrębnej propozycji dla miłośników muzyki różnych gatunków. Nasza impreza skierowana jest głównie do młodzieży, ale i dorośli, czy też całe rodziny znajdą coś dla siebie. Wake Up! to nie tylko muzyka, ale również i warsztaty plastyczne, warsztaty bębniarskie, spektakle teatralne, wystawy fotografii, prezentacje organizacji pozarządowych, turnieje sportowe, seanse filmowe. Gwarantujemy również pełną gastronomię, pole namiotowe, bezpieczny parking.

A więc …..WAKE UP!...... zapraszamy do Sulęcina.

Strona festiwalu: WWW.wakeup.soksir.pl
Organizatorzy:

• Sulęciński Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, ul.Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin WWW.soksir.pl

Współorganizatorzy:
- UM w Sulęcinie, ul. Lipowa 18, 69-200 Sulecin, WWW.sulecin.pl WWW.sulecin.pl
- stowarzyszenie Strefa Działań Twórczych ‘iCoTam” – Sulecin www.icotam.pl
- HPG Promotion Group – WWW.hpg.net.pl
- jamm art. – www.jammagencja
- Muzyczny Program - NySkA TV

Festiwal nagłaśnia i oświetla firma SABO SOUND Piotr Sawicki
Festiwal jest imprezą plenerowa - wstęp na wszystkie koncerty jest darmowy!

 

Oceń ogłoszenie