Reklama

Reklama na mamycel.pl  


Zapraszamy do współpracy i reklamowania Państwa stron, produktów oraz usług na łamach portalu mamycel.pl. Do współpracy zapraszamy zarówno osoby fizyczne jak i firmy. Oferujemy powierzchnię reklamową w postaci reklam graficznych, tekstowych (artykułów sponsorowanych) oraz reklamę w formie ogłoszeń komercyjnych. Reklama w serwisie mamycel.pl będzie łączona z promocją firmy/sklepu na naszych profilach w mediach społecznościowych!

Osobom/Firmom współpracującym z nami przez okres minimum 3 miesięcy zapewniamy korzystne ceny oraz dodatkowe formy promocji dostosowane do potrzeb naszego klienta. 

Reklama banerowa - oferta reklamowa portalu mamycel.pl zakłada emisję banerów w rozliczeniu dziennym, tygodniowym lub miesięcznym. Banery reklamowe mogą zostać przygotowane w formatach .jpg, .png, .gif oraz  pliki Flash (czyli z rozszerzeniem SWF), kod HTML. Reklamy wyświetlane są w systemie rotacyjnym. Ilość reklam w rotatorze: 8. 

 

Id Forma reklamy Rozmiar (px) Lokalizacja reklamy
#1a STRONA GŁÓWNA - POLECAMY! Największy baner w serwisie wyświetlany na stronie głównej portalu - pod artykułami promowanymi i foto-inspiracją dnia. Najatrakcyjniejszy i najlepiej widoczny obszar w portalu mamycel.pl. Reklama naturalnie koncentrujące wzrok, zapewnia wysoką oglądalność, przekierowuje po kliknięciu. Tej reklamy nie da się przegapić!  750 px/200 px
#1b STRONA GŁÓWNA - POLECAMY! Duży baner wyświetlany na stronie głównej portalu  336 px/280 px
#2 POLECAMY! Baner wyświetlamy jednocześnie na stronie "Artykuły", "Albumy" oraz "Społeczność" w prawej kolumnie, nad boxem "Wyszukiwanie". Zapewnia doskonałą widoczność oraz dużą ilość potencjalnych odbiorców. Przekierowuje po kliknięciu.  300 px/250 px
#3 POLECAMY! Baner wyświetlany jednocześnie na stronie "Społeczność" i "Artykuły" oraz "Materiały". Zapewnia wysoką oglądalność reklamy, naturalnie koncentrujące wzrok i przekierowuje po kliknięciu.  600 px/120 px
#4 Baner wyświetlany w profilu użytkownika - w prawej kolumnie, pod boxem z informacjami profilowymi.


300 px/250 px
#5 Baner wyświetlany w profilu użytkownika - w prawej kolumnie, pod boxem z informacjami o albumie.  


300 px/250 px
#6 POLECAMY! Duży baner wyświetlany w albumach użytkowników - pod boxami "Foto-info"oraz "Oceń".  Jedna z najczęściej odwiedzanych stron w serwisie mamycel.pl. Zdjęcia z pracami użytkowników promowane są w mediach społecznościowych co dodatkowo przyczynia się do wzrostu oglądalności reklamy!  

750 px/100 px
#7 POLECAMY! Baner wyświetlany pod wstępem we wszystkich artykułach.  Wysoka oglądalność dzięki dodatkowej promocji artykułów  w mediach społecznościowych.  Przekierowuje po kliknięciu.


300 px/250 px
#8 POLECAMY! Reklama graficzna w dziale "Ogłoszenia" - baner wyświetlany pod artykułem promocyjnym nad listą ogłoszeń.   500 px/70 px
#9 Reklama graficzna w dziale "Ogłoszenia" - baner wyświetlany w prawej kolumnie pod boxem "Oceń ogłoszenie"  400 px/120 px
#10 POLECAMY! Duży baner wyświetlany jednocześnie na 10 podstronach statycznych - (zakładki: "O nas",  "Pomoc", "Nasze banery", "Regulamin", "Polityka prywatności", "Partnerzy", "Patrony medialne", "Media", "Kontakt", Reklama/Współpraca" )


750 px/100 px
#11 Rejestracja - baner wyświetlany po prawej stronie formularza rejestracyjnego. 


300 px/600 px

Boks "Polecamy" reklama graficzna widoczna na samym dole strony głównej oraz na na wszystkich pozostałych podstronach portalu (rozmiar 150 x 90 pikseli). Kliknięcie w baner powoduje automatyczne przejście do reklamowanej strony, która przedstawia szczegóły reklamowanego produktu, strony, usługi lub firmy. Reklama rozliczana jest w systemie tygodniowym lub miesięcznym. 

Artykuł sponsorowany - to doskonała forma promocji Twojej firmy/strony/sklepu. Jest to forma reklamy cechująca się dużą skutecznością. Artykuł sponsorowany może zawierać: tekst reklamowy, logo firmy, galerię zdjęć, ceny produktów i usług oraz aktywne linki tekstowe kierujące do strony www Sponsora. Artykuł promowany będzie na stronie głównej w sliderze, w odpowiedniej zakładce (biznes z pasją, wywiady, inspiracje itd...) oraz w mediach społecznościowych na naszych profilach Facebook i NK. Po tygodniu emisji na stronie głównej mamycel.pl artykuł pozostaje na zawsze w zasobach portalu.

Wpis reklamowy (oferta firmy, sklepu) w dziale "Ogłoszenia" - ogłoszenie to najprostsza, a zarazem najtańsza forma skutecznej reklamy spełniająca ważny przekaz informacyjny. Opis strony, sklepu, firmy, sprzedawanych produktów oraz usług to istotna informacja dla potencjalnego klienta, pomagająca w podjeciu decyzji co do zakupu danego produktu. Dodając wpis reklamowy w dziale ogłoszeń na portalu mamycel.pl wypromujesz swoją firmę, stronę www, sklep, oferowane usługi, produkty, a tym samym zwiększysz swoją sprzedaż! 

 

Reklama AdTaily - szybka i łatwa forma reklamy. Po kliknięciu w link zakupu w Widgecie na danej stronie wyświetli się formularz, który poprowadzi Cię przez kolejne etapy umieszczenia reklamy. Dodaj tu swoją reklamę >> 

Konkursy sponsorów - konkurs to jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Dzięki wspólnej akcji promocyjnej dotrzesz do szerokiego grona nowych odbiorców oraz zbudujesz pozytywny wizerunek swojej marki. W ramach promocji konkursu oferujemy Państwu publikację nazwy i logo sponsora z przekierowaniem do strony www,  materiał informacyjny o konkursie, prezentację nagrody oraz promocję konkursu w mediach społecznościowych na naszych profilach Facebook i NK. Dodatkowo oferujemy 30% rabatu na wybraną kampanię banerową w serwisie mamycel.pl.

Sponsoring serwisu - jest unikalną formą reklamy, w ramach której Zleceniodawca otrzymuje tytuł Sponsora lub Firmy Wspierającej. Nasi sponsorzy, w zależności od uzgodnionych warunków współpracy mogą liczyć na umieszczenie banerów reklamowych na stronach serwisu mamycel.pl, umieszczenie logo Sponsora oraz firmy wspierającej w zakładce "Partnerzy" na mamycel.pl wraz z opisem firmy oraz linkiem do reklamowanej strony, informacje o sponsorze  w mediach społecznościowych Facebook i NK, zamieszczanie artykułów sponsorowanych dotyczących firmy/produktów, darmowe ogłoszenia komercyjne, wspólne akcje promocyjne oraz inne formy wzajemnej współpracy. 

 Pobierz przykładową ofertę sponsorską w formacie PDF

W celu uzyskania szczegółów dotyczących współpracy prosimy o kontakt z działem reklamy pod adresem: kontakt@mamycel.pl Napisz do nas i przekonaj się dlaczego warto z nami współpracować! Przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do budżetu i celów marketingowych Twojej firmy.

Dodatkowe usługi - istnieje możliwość wykonania banerów reklamowych na indywidualne zamówienie klienta. Skorzystaj z RABATU i powołaj się na portal MamyCel.pl! Banner reklamowy flash (ruchomy) – od 80 zł netto. Banner reklamowy statyczny – od 60 zł netto.

Projekty banerów wykonuje Studio Graficzne Vicoli.
Kontakt: Blanka Andruszko www.vicoli.pl

telefon: 694 786 749, e-mail: grafik@vicoli.pl