Spotkania z pasją/warsztaty

Spotkania z cyklu "Pasja sposobem na życie"


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z nami oraz do udziału w kursach, warsztatach oraz twórczych i inspirujących spotkaniach przepełnionych pasją i pozytywną energią. Spotkania z cyklu „Pasja sposobem na życie” to nowatorski projekt Beaty Marszałek oraz Iwony Dudziak, skierowany do wszystkich tych, którzy szukają inspiracji, motywacji oraz zachęty do działania. Spotkania pozwalają nie tylko mile i twórczo spędzić czas w doborowym towarzystwie pasjonatów ale również dają możliwość zdobycia nowych, cennych umiejętności, nawiązania interesujących kontaktów i przyjaźni.

Główna ideą spotkań z cyklu "Pasja sposobem na życie" jest promowanie wyjątkowych osobowości oraz ich osiągnięć, a także pokazanie innym, że życie stanie się o wiele lepsze, jeśli znajdziemy w sobie pokłady siły, odpowiednie zajęcie, postawimy sobie cel i będziemy robić w życiu coś wartościowego. Organizatorki spotkań Beata Marszałek i Iwona Dudziak poprzez spotkania mają nadzieję wzbudzić w uczestnikach pokłady energii, siły i wiary we własne możliwości.

Kilkugodzinne spotkania umożliwiają poznanie niezwykłych ludzi dla, których pasja stała się nieodłącznym elementem życia. Zaproszeni goście będą mieli możliwość zaprezentować innym swoją pasje, twórczość i dokonania, a uczestnicy spotkań będą mieli świetną okazję ku temu by zdobyć nowe umiejętności oraz wiedzę biorąc udział w cyklicznych warsztatach. Warsztaty poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy z całej Polski.

Współpraca: 

Zapraszamy do współpracy sklepy plastyczne, hobbistyczne oraz wszystkie pozostałe firmy, które pragną zareklamować się na naszych spotkaniach z cyklu " Pasja sposobem na życie". Zapraszamy również osoby, które chcą dzielić się swoimi pasjami - artystów, rękodzielników, każdego kto posiada ciekawą pasję. 

Zapisy i informacje: info@mamycel.pl 
Kontakt w sprawie współpracy: kontakt@mamycel.pl 

Spotkania z cyklu "Pasja sposobem na życie" - galeria

    

Szczegóły dotyczące kolejnych spotkań oraz relacje z poprzednich edycji znajdziecie TUTAJ  

Aktualności

Zapraszamy do udziału w IV edycji spotkań z cyklu "Pasja sposobem na życie" w Nowym Sączu

IV edycja spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”, tym razem odbędzie się w Nowym Saczu. Tematem przewodnim spotkania bedzie hasło "Święta odziane tradycją". W programie liczne atrakcje. O tradycjach świątecznych i słodkich prezentach opowie blogerka kulinarna Judyta Deker. Świąteczne warsztaty (kartka z choinką z guzików, bileciki do prezentów, świąteczny lampion) odbędą się pod okiem Uli Król. Na koniec Gość Specjalny - Wujek Przyroda poprowadzi warsztaty robienia choinek i wianków z papierowej wikliny. Spotkanie odbędzie się w świątecznej atmosferze. Będą pamiątkowe zdjęcia oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Podczas spotkania będzie można zakupić prezenty pod choinkę oraz przecudne ozdoby świąteczne. 

Czytaj więcej  

Zapraszamy na kolejną III już edycję spotkań z cyklu "Pasja sposobem na życie" w Krakowie

Portal mamycel.pl oraz Małopolanki tworzą… mają zaszczyt zaprosić na III edycję spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie”. To już kolejna edycja pełna twórczych inspiracji, przepełniona pasją oraz ludźmi dla których pasja stała się nieodłącznym elementem życia. Tego nie można przegapić! W pierwszej części spotkania gość specjalny podróżniczka oraz fotograf - Klaudia Kot zabierze nas w wirtualną podróż przez Islandię (slajdowisko). Kolejnym punktem programu będą przydatne dla każdego warsztaty z podstaw fotografii rękodzieła, warsztaty decoupage oraz wiele innych atrakcji! Będzie niezwykle kreatywnie i twórczo. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą, choć na chwilę oderwać się od codziennych zajęć i oddać twórczej fantazji!

Czytaj więcej

 

Cykl „Pasja sposobem na życie” może okazać się idealnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu

Drugie spotkanie z cyklu „Pasja sposobem na życie” odbyło się 21 września w Cafe Szafe w Krakowie. Pomimo zbliżających się chłodnych, jesiennych dni uczestnicy byli szczęśliwi i zainspirowani. Obserwowali, tworzyli i potwierdzali, że warto mieć w życiu pasję, ubarwiającą rzeczywistość. Następne spotkanie już w listopadzie i na pewno nie można go przegapić! Może i ty odkryjesz tam swoją własną pasję, odnajdziesz inspirację? Dzięki spotkaniom masz szansę na rozwijanie własnej kreatywności i poznanie ciekawych ludzi, którzy mogą zmobilizować do działania i zmienić nasz sposób patrzenia na rzeczywistość.

Czytaj więcej

29 czerwca w Krakowie odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu "Pasja sposobem na życie"  

29 czerwca w Krakowie odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Pasja sposobem na życie”. Jest to pierwsza edycja spotkań pełnych pasji i sądząc po ich niezmiernie pozytywnym odbiorze – nie ostatnia. Pierwsze spotkanie było atrakcyjne nie tylko dla dzieci, ale i bez wątpienia dla każdego uczestnika. Oby wszyscy obecni trzymali w sobie tą niezwykłą dawkę motywacji do podążania za własnymi marzeniami i pasjami. 

 

Czytaj więcej

 

Masz własna stronę, prowadzisz bloga lub jesteś aktywny na forach internetowych? Dodaj nasz banner na swoją stronę. Kliknij tutaj, aby przejść do strony z banerami do pobrania.