Polecają nas

Znani i lubiani polecają portal mamycel.pl


"Polecamy portal mamycel.pl. Już sama nazwa portalu zachęca nas do czynnego udziału z Państwem. Jak wiadomo ludzie z pasją i miłością do swojej pracy, mają swoje cele. Serdeczne pozdrowienia" - Ewa i Piotr Krajewscy.

Ewa i Piotr Krajewscy od wielu lat kreują swój świat poprzez tkaniny. Ich pasją jest między innymi projektowanie odzieży. Jak mówią projekranci, moda towarzyszyła od zawsze w ich życiu, od najmłodszych lat. Najpierw każdy z osobna prowadził swoje życie osobiste i artystyczne, aż pewnego dnia w 2003 r. połączyła ich miłość. Teraz wspólnie wyszukują nowych inspiracji, co sprawia, że moda w wykonaniu tej pary posiada w sobie niezwykłą magię i radość dla oka.

 

Czytaj więcej 


„Gdy pierwszy raz usłyszałam o portalu mamycel.pl wiedziałam, że jest to miejsce godne polecenia. Jest tu tylu niesamowicie utalentowanych ludzi, którzy inspirują siebie nawzajem, dając tym samym motywacje na dalszy rozwój swoich pasji” - Ilona Felicjańska. 

Ilona Felicjańska - Kobieta, dla której praca jest pasją i na odwrót. Jedna z największych polskich modelek, działaczka społeczna, prezes Fundacji Niezapominajka, właścicielka agencji PR Felicjańska Media. Swoją karierę zaczęła od udziału w konkursie Miss Polonia w 1993r., w którym zdobyła tytuł II wicemiss. W tym samym roku została finalistką konkursu Elite Model Look. Rok później zadebiutowała na wybiegu w kolekcji nieistniejącej już „Mody Polskiej” i podpisała umowę z renomowaną agencją mody Model Plus. Prywatnie szczęśliwa mama dwóch synów. 

 

Czytaj wiecej


„Serwis mamycel.pl to wspaniała inicjatywa wspierająca ludzi z pasją i marzeniami. Nigdy nie należy wątpić we własne marzenia i możliwości. Ta strona jest tego doskonałym przykładem” - Michał Wiśniewski. 

Michał Wiśniewski jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. W 1996 roku razem z Jackiem Łągwą i Magdą Pokorą założył formację Ich Troje. Wydanie debiutanckiej płyty "Intro" jest początkiem pasma sukcesów odnoszonych przez 8 lat istnienia zespołu na polskim rynku muzycznym. Artysta poza działalnością w grupie Ich Troje wciąż podejmuje nowe wyzwania. Próbował swoich sił w biznesie, m.in. jako właściciel firmy odzieżowej i klubu muzycznego; jest właścicielem kasyna oraz stron internetowych poświęconych grze w pokera.
 

Czytaj więcej


„Mamycel.pl to portal ukazujący wrażliwość jak i moc jednostek wyróżniających się w dobie życia i świata obecnego. Niezwykłe miejsce, inspirujący ludzie i niezwykłe pasje” – Maciej Kot.

Maciej Kot - artysta którego celem jest wyczerpanie granic możliwości w ukazaniu obrazu inteligentnej uniwersalnej sztuki przeznaczonej wprost do serca odbiorcy. Podejmuję ostrożne projekty w życiu zawodowym jak i osobistym. W 2000 r. rozpoczął wielki boom przeistaczania szarych szpitali w kolorowe dziecięce marzenia. Rozpoczął program „Motylkowe Szpitale” Fundacji Porozumienie bez Barier Jolanty Kwaśniewskiej. Ostatnim zakończonym przez artystę 104 dziełem jest Klinika Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klonicznego w Białymstoku. 


Czytaj więcej 


Mamycel.pl to portal, który w 100% realizuje swoje założenia. Motywuje oraz inspiruje ludzi do rozwijania swoich hobby i pasji. Pokazuje wiele sposobów na życie. Bo czy może być coś piękniejszego dla człowieka niż życie z pasją? Z serca polecam” – Katarzyna Caren Wiercińska.

Katarzyna Wiercińska „ Caren” – wokalistka, autorka tekstów, tancerka. Finalistka takich programów jak: Szansa na Sukces, Zostań Gwiazdą czy konkursu im. Agnieszki Osieckiej. Grała i nagrywała z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej m.in.: Ireną Jarocką, Michałem Milowiczem, Janem Borysewiczem, Pawłem Kukizem oraz innymi. Kształciła się wokalnie u Elżbiety Zapendowskiej, Lory Szafran, Ewy Kossak oraz Tadeusza Konadora. Od kilku lat na stałe związana jest zawodowo z kompozytorem Piotrem Pawłem Kowalickim, z którym zrealizowała trzy projekty płytowe.

Czytaj więcej